Aksesuarlar

Maske Fırçası

Çevre ve hayvan dostu maske fırçamız, toz maskelerinizi kusursuzca uygulamaya yardımcı olur. Dilerseniz ‘fondöten’ veya ‘kapatıcı’ (concealer) ürünleriniz için de kullanabilirsiniz. Ürünü kullandıktan sonra ılık su ve sabunla yıkayıp kurutmanız, ürünün ömrünü uzatması açısından tavsiye edilir.
₺55,00

Kase - Limoges Porselen

Masuma Ceramics’in markamıza özel tasarladığı Limoges porselen, döküm tekniği ile üretilen el yapımı kaselerimiz bir harika.  Dilerseniz toz maskelerimizi karıştırarak evinizde lüks bir bakım ritüeli yaratabilir, dilerseniz aksesuar olarak kullanabilirsiniz.
₺110,00

Seramik Kase

Cilt bakım ritüelinize bir parça SPA havası katmak ister misiniz? drop by Organics için The Claybenders seramik atölyesinin özel olarak tasarladığı MARBLE kaseleri, toz maskelerinizi karıştırmak için veya dekoratif amaçlarla kullanabilirsiniz. Stoneware çamur kullanılarak elle şekillendirilmiş, gıda ile teması uygun sırlar kullanılmıştır.
₺95,00

Pembe Kuvars Yüz Masaj Aleti

Cilt krem ve serumlarınızla birlikte uygulayabileceğiniz, Anti-aging etkileri olan ve sürülen ürünlerden daha çok fayda sağlamanıza yardımcı olan bir alettir. Pembe Kuvarsın soğutucu ve sakinleştirici etkisiyle hassas ciltleri de yatıştırır.
₺190,00

Yeşim Taşı Yüz Masaj Aleti

Cilt krem ve serumlarınızla birlikte uygulayabileceğiniz, Anti-aging etkileri olan ve sürülen ürünlerden daha çok fayda sağlamanıza yardımcı olan bir alettir. Yeşim taşının daha dirençli yapısı sayesinde cilde ‘lift’ etkisi ve kontür oluşturmak için de kullanılır.
₺155,00
Mask Set Mask Set 2
  • Paket

Mask Set

set001
Kase ve Maske Fırçasından oluşan bir settir. Cilt bakım ritüelinizin ayrılmaz ikisilisi.
₺135,00
Ürün istek listesine eklendi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve
mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.